E-booki

Rodzicielstwo z pasją

E-book

Przygotowując treść e-booka dla was, korzystałam przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia obcowania z dziećmi. Jestem zmęczoną, lecz szczęśliwą mamą, czasem zrezygnowanym, lecz spełnionym nauczycielem. Rozwiązując problemy, dzieląc się wiedzą i pomysłami, nadal korzystam z pedagogiki Janusza Korczaka, totalnej biologii oraz dziedziny wiedzy z zakresu One Brain. Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie odpowiedziałam na wszystkie dylematy wychowawczo-edukacyjne, ale te, które zawarłam, są tymi, z którymi najczęściej spotykałam się u dzieci i młodzieży oraz które były dla mnie cenną lekcją.

E-booka można otrzymać pisząc emaila: lidiasub@wp.pl

Cena: 19,90 zł


Bajka o mądrej księżniczce Monice

E-book

To bajka okolicznościowa napisana w 18 – te urodziny córki.

Każdy z nas rodzi się z określonymi predyspozycjami i aspektami do rozwnięcia w talenty i dary, które mogą służyć bliskim i innym ludziom, których spotykamy na naszej drodze.

Zachęcam do pobrania i przyjrzenia się darom, jakie możemy otrzymać.

Cena: do pobrania za darmo


Lot Kolumbii ku wolności

E-book

To bajka o przekraczaniu ograniczeń.

Nasze przekonania, które nabyliśmy z domu i do których przyzwyczailiśmy się nie zawsze są dla nas dobre. Kolumbia to gołąb, który pragnie wzbić się wysoko ponad góry i przekraczać granice.

Czy uda jej się osiągnąć cel?

Zachęcam do pobrania, byście mogli przekonać się.

Cena: do pobrania za darmo


Jakie zwierzątko we mnie mieszka?

Ta magiczna historia opowiada o grupce dzieci z przedszkola, które odkrywają swoje emocje i uczucia, symbolizowane przez różne zwierzątka. Przez zabawne i pouczające przygody, dzieci uczą się radzenia sobie z emocjami oraz wyrażania ich w pozytywny sposób.

Książka przypomina nam, że nie ma złych emocji – są tylko nieukierunkowane, które mogą nas kontrolować, jeśli im na to pozwolimy. Dlatego ważne jest, abyśmy uczyli się panować nad naszymi emocjami i wyrażać je w bezpieczny sposób”Jakie zwierzątko we mnie mieszka?” podkreśla wagę bliskości i intymności, symbolizowanej przez kubek ciepłego kakao. To przypomnienie, że budowanie silnych więzi z innymi ludźmi i z własnymi emocjami jest kluczowe dla szczęścia i dobrostanu.

Zapraszam Was do odkrywania tej magicznej książki.

E-booka można otrzymać pisząc emaila: lidiasub@wp.pl

Cena: 11,00 zł